Prisijungėme prieJCA International


    Advokatų profesinė bendrija Černiauskas ir partneriai užmezgė bendradarbiavimą su tarptautine asociacija JCA International, vienijančia įvairiose šalyse įsikūrusias advokatų kontoras. 2018 m. lapkričio 16 d. šios asociacijos valdybos pirmininkas Oliver Wulff ir nariai Magdalena Mazurek-Szkałuba bei Juraj Erben atvyko į Lietuvą susipažinti su Advokatų profesinės bendrijos veikla, dirbančiais teisininkais bei įvertinti tolimesnio bendradarbiavimo galimybes.

    Svečiai lankėsi tiek Vilniaus, tiek Kauno biuruose, itin domėjosi advokatų profesinės bendrijos veikloje naudojama unikalia darbų koordinavimo programa, aptarė savo šalių bei Lietuvos teisines aktualijas ir teisininko veiklos specifiką.

   Po įvykusio susitikimo, Advokatų profesinė bendrija sulaukė kvietimo prisijungti prie šios tarptautinės asociacijos.Daugiau informacijos apie JCA International

https://www.jca-lawyers.com/

Viena didžiausių kompensacijų už asmeninės informacijos paviešinimą


    Mūsų kontora buvo pirmoji, kuriai pavyko pasiekti pirmą pergalę Grožio chirurgijos nutekintų duomenų byloje ir pirmą kartą teismų praktikoje kliento naudai prisiteisti vieną didžiausių kompensacijų už asmeninės informacijos paviešimą. 2018-12-20 apeliacinės instancijos teismas paliko galioti pirmosios instancijos teismo sprendimą dėl turtinės (1 000 Eur) ir neturtinės (7 000 Eur) žalos priteisimo.